Aktualności

Nowość w naszej ofercie

WIELOWARSTWOWY ANTYBAKTERYJNY FILTR KABINOWY

 

Dzisiaj filtr kabinowy pełni bardzo ważną funkcję, ponieważ jest bezpośrednio związany ze zdrowiem kierowcy i pasażerów. Jakość i niezawodność użytych materiałów wraz z wydajnością filtracji stanowią podstawę odpowiedniego i wydajnego produktu.

TECNECO ma w ofercie dwa różne typy filtrów kabinowych, Fibre zdolny do blokowania i zatrzymywania zanieczyszczających cząstek rozproszonych w powietrzu oraz w połączeniu z Active Carbon, które dodatkowo są w stanie pochłaniać zapachy i gazy niebezpieczne dla zdrowia kierowcy i pasażerów.

Od dzisiaj TECNECO poszerza ofertę o nowy typ filtrów kabinowych, Antibacterials, zwany ADPlus, zdolny do zatrzymywania zanieczyszczeń, absorpcji gazów i zapachów, zapobiegania tworzeniu się bakterii i alergenów.

Antybakteryjne filtry kabinowe TECNECO ADPlus są produkowane przy użyciu specjalnego wielowarstwowego materiału filtracyjnego Włókno / Aktywny węgiel / Włókno przeciwdrobnoustrojowe z 3-stopniową filtracją powietrza w kabinie:
1° wychwytuje zanieczyszczenia
2° pochłania gazy i zapachy
3° zapobiega tworzeniu się bakterii.

W szczególności warstwa biofunkcyjna włókna przeciwdrobnoustrojowego, która wraz z naturalnymi polifenolami łapie wolne alergeny i pozbawia bakterie i pleśń żywności niezbędnej do ich namnażania, pełniąc tym samym funkcję przeciwbakteryjną.

Źródło: https://www.tecneco.com/p/prodotti.htm#abitacolo